20 09 2019

Yeni hastane zemininde problem!

Çankırılıların yıllardır merakla beklediği ve bir türlü çözülemeyen kanayan yara olan, siyasilerin girişimleriyle Ankara yoluna yapılması planlanan "YENİ DEVLET HASTANESİ" için zeminde problem çıkması vatandaşları endişelendirdi.

06082019/bzmsitee.jpg

 AK Parti Çankırı İl Başkanlığı tarafından Genişletilmiş İl Danışma Meclisi toplantısında konuşan Milletvekili Salim Çivitcioğlu, yeni hastane yapılacak yerde zemin problemi olduğunu söyledi.

Çankırı’nın en önemli sorunlarından biri olan ve yıllardık çözülemeyen hastane konusuna değinen Çivitcioğlu, “Başhekimlik ile ilgili çalışmamız devam ediyor. Burada biraz zayıf kaldığımızı beyan ediyorum. İlerleyen süreçte hem hastanemizde hem de yeni hastanemizle ilgili daha disiplinli daha güzel çalışmaları beraberce yapacağız. Yeni hastanenin yeri konusunda daha önce yaptığımız toplantılarda yerin Ankara yolu üzerinde olduğunu beyan etmiştim. Bununla ilgili çalışmalar yapılıyor. Bu çalışmalardan en önemlisi zemin etüdü çalışması. Zemin etüdü çalışması ile ilgili bir problem oluşabileceğine dair bize bilgiler ulaştı. Allah vermesin orada obruklar falan oluşursa sıkıntı olur. O nedenle doğru olan neyse onu yapacağız. Doğru olan başka yerse ise AK Parti de ordadır.  Bununla ilgili birkaç çalışma yapılıyor. Ayrıca oradaki zemin etüt çalışması ile ilgili çalışmalar devam ediyor” dedi.

: Arkadaşlar yapmayı düşündüğünüz cezaevinin arkaları zemin yumuşak orda toprak kaymasından iki kişi öldü Çankırılı ranta kurban etmeyin
06/09/2019 23:59:28