19 05 2022

Yaranlar, Necati Taş İle Devam Dedi

2022 OCAK/271930794_10159820148464154_206630903311247263_n - Kopya.jpg

Ahi Yaran Meclisi Gençlik Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği’nin Genel Kurulu gerçekleşti. Genel kurul sonucunda mevcut dernek başkanı Necati Taş güven tazeledi.

Ahi Yaran Meclisi Gençlik Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği 16.01.2022 Pazar günü gerçekleştirmiş olduğu 10.Genel Kurulunda Necati Taş’ı başkanlık görevine layık görerek yeniden Ahi Yaran Meclisi Gençlik Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği başkanlığına seçti.

Genel kurulda gündem maddeleri görüşüldü, yönetim ve denetim kurulu faaliyet raporları, gelir gider hesapları okunarak oy birliği ile kabul edildi.

Yeni yönetim, denetleme ve disiplin kurulu üyeleri ile derneğin federasyon temsilci üyeleri isimleri okunarak oy birliği ile kabul edildi.

Açıklamada bulunan Necati Taş, “Destek veren yönetim kurulu üyelerime ve yanımızda olan tüm üyelerimize teşekkür ederim.” dedi.

Ahi Yaran Meclisi Gençlik Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneğinin 10.Genel Kurul Seçim Listesi Şu İsimlerden Oluştu:

Yönetim Asil Üyeler: Necati Taş, Mehmet Güdük, Mehmet Fuat Arık, İsmail Erdoğan, Mehmet Bayraktar, Uğur Gökmen, Rifat Körasan, Mustafa Aydoğan, Ahmet Absarılıoğlu

Yedek Üyeler: Recep Ak, Şeref Kaçar, Mustafa Uyar, Sadık İğci, Kamil Mantar, Ramazan Kuzu, Ali Osman Mercan, Murat Yıldırım, Satılmış Akyol

Denetleme Kurulu Asil Üyeler: Aydın Demiröz, Murat Demiray, Recep Ergip

Yedek Üyeler: Erol Emiroğlu, Erdoğan Ak, Vedat Hayta

Disiplin Kurulu Asil Üyeler: Mehmet Özkan, İbrahim Şenbayram, Mustafa Körosmanoğlu, Faruk Demiroğlu, Cevdet Demirhan

Yedek Üyeler: Metin Paker, Murat Eğmir, Nuri Koz, Vahap Bilgin, Mehmet Tuncay

Federasyon Temsilcileri Asil Üyeler: Necati Taş, Ahmet Absarılıoğlu, Mehmet Güdük, İsmail Erdoğan, Ahmet Çelik, Mehmet Özkan, Mehmet Fuat Arık

Yedek Üyeler: Şükrü Memiş, Gültekin Candan, Bekir Salepci, Osman Çağlar, Mustafa Akay, Şaban Candan, Atilla Kocabıyık