20 01 2022

TÜRKAV Başkanı Bölükbaşı, gazetecileri unutmadı

2022 OCAK/IMG_8321.JPG

Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı (TÜRKAV) Çankırı İl Başkanlığı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle, Çankırı’da görev yapan gazetecileri ağırladı.

 

TÜRKAV tarafından geleneksel hale getirilen 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü etkinliği bu yılda gerçekleştirildi. Vakıf binasında yapılan etkinliğe TÜRKAV İl Başkanı İsa Bölükbaşı, TÜRKAV üyeleri ve gazeteciler katıldı.

Bu özel güden basın mensuplarıyla bir arada olmaktan dolayı büyük mutluluk duyduğunu belirten TÜRKAV İl Başkanı İsa Bölükbaşı, "Toplumun gelişimi ve kalkınma süreci basın çalışanlarının desteği ile daha hızlı olacaktır. Ülke ve Yerel sorunların kamuoyuna doğru, dürüst ve tarafsız bir şekilde aktarıp, sorunların çözümü noktasın da katkılarınız önemsenemeyecek kadar büyüktür. TÜRKAV olarak yaptığımız tüm programlarda hep yanımızda oldunuz ve takip ettiniz. Yükünüzün ağır, bir o kadarda sorumluluğunuz oldukça fazla olduğunu biliyor ve bu vesileyle basınımızın Çalışan Gazeteciler Günün kutlar, basın ahlak ve meslek ilkelerine bağlı olarak kamuoyunun bilgilendirilmesi ve yönlendirilmesinde büyük rol üstlenen değerli basın mensuplarımıza sağlıklı, mutlu ve başarılı bir yıl geçirmelerini temenni ederim" dedi.

Gerçekleştirilen organizasyon nedeniyle Bölükbaşı’na teşekkür eden basın mensupları adı Çalışan Gazeteciler Derneği Başkanı Murat Demir ise, "Her yıl 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde bizleri unutmayıp bu mutlu günümüze ortak olup buraya davet ettiğiniz için sizlere çok teşekkür ediyoruz. Bizler buraya gelirken seve seve geliyoruz. Bu organizasyon geçekten çok samimi bir havada geçiyor onun için şahsınızda tüm üyelere ve yönetim kurulu üyelerinize çok teşekkür ediyorum" dedi.

Program bir süre sohbet ile devam etti.