20 09 2019

Tek hedef GALİBİYET

Temsilcimiz 1074 Çankırıspor, kupa mesaisini sürdürüyor. Bir üst tura yükselmeyi hedefleyen temsilcimiz 1074 Çankırıspor, Boyabat 1868 Spor’u yarın kendi evinde ağırlayacak.

06082019/1074 yeni 2019.jpg

Kupadaki maçların saatleri de belli oldu. Ziraat Türkiye Kupası Birinci Eleme Turu karşılaşmalarının programı belirlendi. 29 Ağustos Perşembe günü saat 15.30’da 1074 Çankırıspor – Boyabat 1868 Spor ile Çankırı Atatürk Stadı’nda karşı karşıya gelecek. 

Teknik Direktör Fahri Aytaç, maça iyi hazırlandıklarını aktararak, “Asıl olan Çankırı'nın bütünleşmesi ve başarılarla anılmasıdır. Hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Ziraat Türkiye Kupası müsabakası hazırlığı için 3. Etap çalışmalarımıza Çankırı'da devam etmekteyiz. İyi bir takım olduğumuzu söyleyebilirim. Kupada hedefimiz rakibimiz Boyabat 1868 sporu eleyerek yolumuza devam etmek. Kupada 2-3 tur geçmek istiyoruz. Bu başarı bizi kenetleyecek ve maddi anlamda kulübümüzün rahatlamasını sağlayacaktır. Asıl hedefimizin ise ligde ciddi başarılara imza atmak olduğunu söyleyebilirim. Takımımızda alternatif  eksik yerlere bir kaç transfer yaparak bir üst lige çıkmak için mücadele vereceğiz. Hedefimiz şampiyonluk olduğu için tüm hemşehrilerimizin bu yolda bizleri yalnız bırakmaması gerekiyor. Bu güç ile birlikte neler yapabileceğimizi tüm Türkiye 'ye ispatlamamız gerekiyor. Tüm hemşehrilerimizi başarı için kenetlenmeye davet ediyor ve başka Çankırı olmadığını iletmek istiyorum.” ifadelerini kullandı.