20 01 2022

Sadık Ak, gazetecilerle bir araya geldi

2022 OCAK/3Q3A2188.JPG

Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle program düzenlendi.

 

Programa Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık Ak, Spor Hizmetleri Müdürü Ekrem Şahin, kurum yetkilileri ile gazeteciler katıldı. 

Programa katılan gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayan İl Müdürü Ak, basın mensuplarına çalışmalarında başarılar diledi.

Ak, “Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü camiasının içinde basın mensuplarımızın yeri çok önemlidir. Çankırı sporunun gelişimi için Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz tüm birimleri ile büyük çaba göstermektedir.  Basın mensuplarımız da İl Müdürlüğümüzün bu yoğun çalışmalarını halkımıza duyurarak sporun gelişmesine katkı sağlamaktadır. Bu anlayış çerçevesinde doğruya ulaşma yolunda yapılan her eleştiriden istifade etmek aynı zamanda bizim inanç ve değerlerimizin bir parçasıdır. Basın mensuplarının işlerini daha rahat yapabilmesi için her türlü yönetsel tasarrufta bulunacağımızın altını bir kez daha çiziyorum.  Bu vesile ile çalışan basın mensuplarımıza çalışmalarında kolaylıklar diliyor, hayatını kaybeden basın mensuplarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Toplumun bilgi akışı için zaman zaman tatil yapmayarak gece gündüz çalışan tüm basın emekçilerimizi; muhabir, yorumcu, televizyoncu, kameraman ve teknik personel konumunda çalışan kardeşlerimizi sevgi ve saygıyla selamlıyor, ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü içtenlikle kutluyorum.” dedi.

Gazeteciler de nazik davetleri için İl Müdürü Ak ve beraberindeki heyete teşekkürlerini iletti. Program bir süre sohbet ile devam etti.