30 11 2020

Kurt, görevi devraldı

AĞUSTOS 2020/WhatsApp Image 2020-11-12 at 16.49.20 (1).jpeg

MHP 13. Olağan Genel Kurul sonrasında il başkanlığına seçilen Ahmet Kurt, seçim kurulundan mazbatasını alarak görevi Hasan Çakır’dan devraldı.

Parti binasında yapılan devir-teslim törenine İl Başkanı Ahmet Kurt, eski İl Başkanı Hasan Çakır,   Merkez İlçe Başkanı Mahmut Doğar ile il yönetim kurulu üyeleri ve partililer katıldı.

Birlik ve beraberlik içerisinde il ve 3 ilçe belediyesi ile il genel meclisi üyelikleri kazandıklarını belirten eski başkan Hasan Çakır,  “38 bin kilometre yol kat ettik. Tüm köylülerimizi gezdik. Şu anda Mahalleleri ile birlikte 372 köyümüz var. Bunların gezilmesi buradaki vatandaşların sorunlarının dinlenilmesi ve bu çalışmaların yapılması bizden sonraki başkan üzerine düşen görevlerden bir tanesi. Hepinizden Allah razı olsun. Görevimizi iyisiyle kötüsüyle yaptık. Sizlerden şu anda helallik istiyoruz” dedi.

Çakır, yeni başkan Ahmet Kurt’a çalışmalarında başarılar diledi.

İl Başkanı Ahmet Kurt ise Çakır’a bugüne kadar yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederken “İnşallah Allah bizi utandırmasın. Niyetimiz halis-muhlistir. Hasan Çakır başkanımızın yaptığı hizmetler büyük hizmetlerdir. Çankırı il belediyesinin kazanılması büyük bir hizmettir. Yönetim kurulumuzda beraber en iyi şekilde davamızı temsil etmeye, daha yukarılara taşımaya çalışacağız. Bu yola iyi niyetlerle çıktık. Allah doğru yoldan ayırmasın.” şeklinde konuştu.