09 08 2022

Erbakan: Efsane hizmetlerimizi Çankırı’mızla buluşturmanın zamanı gelmiştir

2022 OCAK/01cankırı3.jpg

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, “Refah Partili, milli görüş partili efsane hizmetleri hem merkezi hükümetteki efsane hizmetleri hem de yerel yönetimlerdeki belediyecilik anlamındaki efsane hizmetlerii Dodurgamızla, Çankırı’mızla buluşturmanın zamanı gelmiştir.” dedi.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, 3 Temmuz’da belediye başkanlığı seçimi yapılacak Dodurga beldesini ziyaret etti.

Burada partisi tarafından düzenlenen mitingde vatandaşlara seslenen Erbakan, partilerinin belediye başkan adayı olan Hakan Kuşçu’ya destek istedi.

Erbakan, geçmişlerinin güzel hizmetlerle doldu olduğunu aktararak, “50 senelik milli görüş tarihi efsane hizmetlerle, altın harflerle yazılmış referanslarla doludur. Milli Selamet Partisi’nin iktidar olduğu dönemler Kıbrıs Zaferi, 600 imam hatip okulu, 5 bin kuran kursunun açılması, arkasından 1976-77’de Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en büyük sanayileşme ve kalkınma hamlesi olan ağır sanayi hamlesi. Türkiye’nin doğusundan batısına 200’den fazla sanayi tesisinin temelinin atılması, bütün engellemelere rağmen 70’ten fazlasının hizmete sokulması. Arkasından 54’üncü hükümet dönemi.  İşçiye, memura, emekliye yüzde 100, yüzde 200, yüzde 320’ye varan maaş zamları bir dünya şampiyonluğu olarak tarihe geçmiştir. Bu kadar kısa sürede dar gelirlinin refah payının bu kadar yüksek oranda artırıldığı başka dönem olmamıştır.” dedi.  

Yeniden Refah Partisi’nin en iyi hizmetleri yapacağını aktaran Erbakan, şöyle devam etti:

“Rüşvet, su istimal, adam kayırma, israf ortadan kaldırıldı ve belediyelerde denk bütçe gerçekleştirildi. Belediyelerin kasaları paralarla dolduruldu. Bunlar Refah Partili, milli görüş partili belediyeler tarafından yapıldı. Yeniden bu hizmetlerle buluşmak istiyorsak burada Dodurga’da milli görüşün adayını Yeniden Refah Partisi’nin belediye başkan adayını seçmemiz gerek. Bu efsane hizmetleri hem merkezi hükümetteki efsane hizmetleri hem de yerel yönetimlerdeki belediyecilik anlamındaki efsane hizmetleri Dodurgamızla, Çankırı’mızla buluşturmanın zamanı gelmiştir. 3 Temmuz Pazar gününden itibaren milli görüş belediyeciliği inşallah Dodurga’da başlayacak. Ve Dodurga halkı milli görüş hizmetinin ne olduğunu görecek yaşayacak.

Belediyecilik hizmetlerini en seri şekilde yapacağız. Dodurga halkına konut yapma imkanı sağlayacağız. Konut yapma problemini ortadan kaldıracağız. Tarihi manevi mirasa sahip çıkacağız. Çalmadan, israf etmeden, yandaşları zengin etmeden bütün bu hizmetleri en seri bir şekilde Dodurgalılarla buluşturacağız.  

Allah, milli görüşün gelecek sene yapılacak seçimlerdeki büyük zaferinin, büyük şahlanışının işaret fişeğini Dodurga’dan Pazar günü atmayı, bizlere nasip eylesin inşallah. Milli görüşün birinci kırk yıldaki efsane hizmetlerini, ikinci kırk yıldaki tekrarını Pazartesi günü itibariyle Dodurga’dan başlatmayı Cenabı Allah bizlere nasip eylesin inşallah. Refah gelecek, yüzler gülecek.”