30 11 2020

Çakır'dan Esen'e destek talebi

MHP İl Başkanı Çakır’dan, Başkan Esen’e sosyal medyadan ‘destek’ talebi

AĞUSTOS 2020/IMG_5959.JPG

MHP Çankırı İl Başkanı Hasan Çakır, Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’in sosyal medya paylaşımlarına destek isteyerek, “Hepimiz, Belediye Başkanımızın paylaşımlarını, beğenmesek bile paylaşmalıyız.” dedi.

MHP Merkez İlçe kongresi sonrasında Bahadır Akbaba’nın Mahmut Doğar’a görev devri için parti binasında basın toplantısı gerçekleştirildi.

Burada konuşma yapan MHP Çankırı İl Başkanı Hasan Çakır, belediyenin kendilerine yardımcı olması gerektiğini söyledi.

İl Başkanı Çakır, kendilerinin de Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’in paylaşımlarına destek olduklarını ve herkesin bunu yapması gerektiğini aktararak, “Belediye ile de birlik, berberlik içinde olmamız gerekiyor. Bizim takıldığımız yerde, bizim önümüzü açması gerekiyor. Takıldığımız yerde belediye de muhakkak yanımızda olacak. Belediyenin de her yaptığını paylaşımlarımızda, beğenmesek de paylaşmak gerekiyor. Bizim yaptığımız iş o. Benim belediye başkanım paylaştıysa bende paylaşmalıyım. Sosyal medyanızda muhakkak Hakkı başkanın paylaşımlarını paylaşınız. Bize soruyorlar ‘Çaya sel geldiğinde ne olacak?’ diye. Bende ‘deprem olduğu zaman ne olacak?’ diye soruyorum. Yani varsayımlar üzerinden yaşanmaz hayat. Bizim niyetlerimiz halis. Halis niyetler üzerine buraları projelendiriyoruz. Oralarda kötü olsun diye beklemiyoruz.” şeklinde konuştu.

Çakır’ın söylemlerine partililerden de destek geldi.