06 07 2022

Birlikspor Yine Şampiyon

Engin Oğuz Koçu: Küçük yaş gruplarında çok iyi bir çizgi yakaladık

2022 OCAK/WhatsApp Image 2022-03-02 at 11.40.30 (1) - Kopya.jpeg

Çankırı Birlikspor Kulübü, Küçük Erkekler Voleybol İl Birinciliği müsabakalarında da şampiyon olarak sezonun 2’nci şampiyonluğunu elde etti.

 

Çankırı Birlikspor Kulübü, Demirspor Kulübü, Ayyıldız Spor Kulübü (A) ve Ayyıldız Spor Kulübü (B) takımlarının mücadele ettiği şampiyonada, karşılaştığı bütün maçlarda üstünlük sağlayan Birlikspor, bu sezon küçük yaş gruplarında 2’nci şampiyonluğuna ulaşırken, kupa sayısını da 3’e çıkarttı.

Turuncu-Siyahlı ekip, iki sezondur Çankırı’yı 2.lig’de temsil ederken, bu sezon altyapıda da mücadelesini sürdürdü. Yıldılar ve Küçüklerde şampiyon olan Birlikspor, Çankırı’yı grup müsabakalarında temsil edecek. Gruplarda da başarı elde ettiği takdirde Türkiye şampiyonlarına gidecek.

Takımın başarılarında büyük pay sahibi olan Çankırı Birlikspor Teknik Sorumlusu Engin Oğuz Koçu, “Mevcut imkanlarda en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Bu sezon küçük yaş gruplarında çok iyi bir çizgi yakaladık. Çok uyumlu bir yönetimimiz var. İmkanlar dahilinde her türlü fedakarlığı yapıyorlar. Çankırı Voleybolu için yüreklerini ortaya koyuyorlar. Halil Yüceer hocamla birlikte bizde bu insanların emeklerini en iyi yerlere getirmek için çabalıyoruz. Buradan Birlikspor yöneticilerine Çankırı’da yetişmiş bir Voleybolcu olarak teşekkür ediyorum. ” dedi.