13 08 2020

Aytaç istifa etti

1074 Çankırıspor’da antrenör Fahri Aytaç, istifa ettiğini açıkladı.

06082019/site1_4.jpg

İstifasını duyuran Fahri Aytaç, “Bugün (22 Kasım Cuma) itibarı ile 1074 Çankırı Spor Kulübünde ki Teknik Direktörlük görevimden istifa ederek ayrılmış bulunmaktayım. Bundan sonra ki süreçte takımımıza başarılar dilerim.” ifadelerine yer verdi.

İstifa ile ilgili kulüpten yapılan açıklama ise şöyle:

“1074 Çankırıspor’un kuruluş sürecinden bugüne kadar maddi manevi hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan, özveri içerisinde takıma katkı sağlayan 1074 Çankırıspor’un bu sürece gelmesinde çok büyük emekleri olan, 3 senedir takımımızın teknik direktörlüğünü yapan Fahri Aytaç hiçbir zaman maddi beklenti içerisinde olmadan yeri geldiğinde kişisel maddi katkı sunan değerli hocamızın kendi inisiyatifi neticesinde yönetim kurulumuza içten ve samimi olarak bir kan değişikliğinin yapılması gerektiğini beyan ederek istifasını sunmuştur. 1074 Çankırıspor yönetimi olarak hocamıza bugüne kadar takımımıza vermiş olduğu desteklerinden dolayı teşekkür ederiz. Bundan sonraki yaşantısında mutluluk ve başarılarının devamını dileriz.

 

Teknik Ekibimizde görev yapan Antrenör Süleyman Polat ve Selçuk Karakaya ile karşılıklı görüşerek yollarımızı ayırmış bulunmaktayız."