23 09 2021

450 sporcunun katıldığı turnuvada 1 tane ambulans olmaz mı?

Çankırı’da “2. Ahmet İnceçubuk İller Arası Judo Turnuvası” başladı

galeri/gzt6.JPG

Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen “2. Ahmet İnceçubuk İller Arası Judo Turnuvası” açılışı Hasan Fehmi Gökşen Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirildi.

İstiklal marşının okunması ile başlayan turnuvada açılış konuşması yapan Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık Ak, “Çankırı’mızda 2’ncisini düzenlemiş olduğumuz ‘2. Ahmet İnceçubuk İller Arası Judo Turnuvası’na Çankırı’da ev sahipliği yapmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Tüm sporcularımıza öncelikle sağlık, kazasız, belasız müsabaka yapmalarını temenni ediyorum. Huzur dolu turnuva geçirmeyi diliyorum. Hepinize başarılar diliyorum.” dedi.

5 Eylül Pazar günü sona erecek turnuvaya 16 farklı ilden, süper minikler, minikler, yıldızlar ve ümitler kategorilerinde yaklaşık 450 sporcu katılıyor.

450 SPORCUNUN KATILDIĞI TURNUVADA 1 TANE AMBULANS OLMAZ MI?

450 sporcu ile hakem, teknik heyet ve yetkililerle toplamda 600 kişinin katıldığı turnuvada, 1 tane ambulansın olmaması dikkatlerden kaçmadı. Sporculardan biri rahatsızlanarak salon içinde ağlaya ağlaya sağlıkçı aradı. Turnuvaya verilen önemin sporcu sağlığına da verilmesini bekliyoruz.

 

 

 

 

 

 

Burak Yasin Saygı : Yanlış haber.Lütfen daha hassas olalım.Yapıcı her eleştiriye açık olmak gerekir amenna.Yanlız yanlış bilgi.Bende oradaydım.Sağlık personeli de mi yoktu sizce.Organizasyonu tertib eden Sayın yetkililer sayın hocalarım he
05/09/2021 21:32:08
OSMAN EKİNCİ : Judo Federasyonumuzun görevlendirdiği hakemlerden sorumlu biri olarak şunu söylemek istiyorum: 3 gün süren müsabakalar boyunca salonda temizlik ve hijyeninden tutun sağlık teknik ve idare konusunda herşey titizlikle yerine getirilmiştir. Özellikle salondaki sağlıkçıları müsabakalar öncesinde yerlerinde hazır bulunmuşlar, müsabakalar süresinde de hiç ayrılmamışlardır. Bir Türkiye şampiyonası havasında, Süper Minikler, Minikler, Yıldızlar ve Ümitler kategorilerinde büyük bir organizasyonun üstesinden gelmişlerdir. Başta Gençlik ve Spor İl müdürü sayın Sadık Ak olmak üzere tüm salon personeline ve özellikle Judo İl Temsilcisi sayın Bedri Başak'a eşine ve onlara yardımcı olan ve işimizi kolaylaştıran spocularına sonsuz teşekkürlerimi federasyonumuz ve hakemlerimiz adına sunuyorum.
05/09/2021 21:25:00